O domach strachu Lista scenariuszy
Zarejestruj się Zaloguj się

Co to jest dom strachu?

Na przestrzeni lat domy strachów wiele razy zmieniały swoją formułę oraz miejsce występowania. Początkowo mogliśmy się wybrać do niewinnie wyglądającego miejsca, zwykle na ternie wesołego miasteczka. W środku czekały na nas kukły oraz wiele krzyków. Dziś domy strachów wyglądają zupełnie inaczej.

Są to wielkie pomieszczenia z dopracowanym wystrojem. W środku możemy spotkać "mieszkańców", którzy mają za zadanie nie dać nam spokoju w trakcie przechodzenia przez ich domostwo. Twoim celem w domu strachu jest dotrwać do końca. Możesz się spodziewać wszystkiego. Na pewno spotkasz stwory z innych wymiarów, a czasem aby przejść dalej zmuszą Cię do zrobienia czegoś obrzydliwego. Na końcu jednak będzie czekać na Ciebie nagroda - wolność!

Czy to jest straszne? Tak! W domu strachów Twoim największym wrogiem będzie Twoja wyobraźnia. To ona będzie Ci podpowiadać, co się zaraz wydarzy i spowoduje, że nie będziesz w stanie zrobić kolejnego kroku. Musisz jednak wiedzieć, że wszystko jest bezpieczne. Zawsze możesz użyć słowa bezpieczeństwa i zrezygnować z zabawy. 

Sprawdź siebie i swoich znajomych - ile macie odwagi i gdzie jest Wasza granica strachu - w jednym z Polskich domów strachów. Na scareme.pl znajdziesz spis wszystkich domów strachów i ich scenariuszy. Wybierz ten odpowiedni dla siebie i daj się zamknąć wraz z mieszkańcami domostwa.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM