O domach strachu Lista scenariuszy
Zarejestruj się Zaloguj się

Jakie są zasady w domu strachu?

Każdy dom strachu ma swój własny regulamin, z którym musisz się zapoznać przed wejściem. Jednak jest kilka ogólnych zasad, o których możemy Ci napisać już teraz:

1. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.
Do domu strachu wchodzisz zawsze samodzielnie i na swoją odpowiedzialność. Jeśli cokolwiek, co jest w środku spowoduje, że poczujesz się gorzej, lub zniszczy Twoje ubrania - nie jest to wina obsługi.

2. Nie dotykaj aktora
Aktorzy w domu strachu mogą Cię dotykać (oczywiście bez przesady:)). Jednak Ty nie możesz wchodzić z nimi w jakąkolwiek interakcję. Oni są profesjonalistami i wiedzą, jak się zachować w określonych sytuacjach. Ty natomiast pamiętaj, aby kontrolować swoje odruchy.

3. Powiedz szczerze o swoich chorobach
Osoby z niektórymi chorobami oraz fobiami nie powinny wchodzić do domów strachu. Więc jeśli masz problemy z sercem, padaczkę czy np. problemy z agresją - to miejsce nie jest dla Ciebie. Dodatkowo, jeśli cierpisz np. na arachnofobię, hemofobię, oikofobię, koulrofobię czy achluofobię, to warto się zastanowić, czy warto wchodzić do środka.

4. Nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów
Wchodząc do domu strachu nie możesz zabierać ze sobą noży, pistoletów, siekier, pił tarczowych, pił mechanicznych, karabinów lub innych groźnych narzędzi. Użycie ich pod wpływem stresu mogłoby się źle skończyć dla wszystkich uczestników zabawy.

Resztę szczegółowych zasad poznasz na miejscu w konkretnym domu strachu.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM