O domach strachu Lista scenariuszy
Zarejestruj się Zaloguj się
ScareMe

ScareMe

 

5 recenzji | 5. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych scenariuszy.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór scenariuszy!

Zaloguj się
 • Dom strachu House of Fear

  House of Fear
  House of Fear
  Wrocław

  Prawdziwy dom strachu

  04.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Wielkie przestrzenie, dopracowane wystroje i ciekawe rozwiązania. W House of Fear można zapomnieć że to tylko gra. Aktorzy świetnie odgrywają swoją rolę i sprawiają że zawsze ma się w głowie odrobinę niepokoju. To miejsce musi odwiedzić każdy fan mocniejszych wrażeń!

  Odpowiedź

  Dzięki za opis. Właśnie na takich fanów czekamy ;-) zdarza się jednak, że i miłośnicy domowego zacisza dobrze się bawią przy nutce strachu ;-)

 • Dom strachu Fear Zone

  Fear Zone
  Dom Grozy - Fear Zone
  Warszawa

  Klimatyczny mistrz!

  04.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Fear Zone buduje świetny klimat od pierwszego pomieszczenia. Każdy z pokoi jest pięknie dopracowany i powoduje że naprawdę ma się ochotę z niego uciekać. Mieszkańcy domu nie mają łatwo. Ich role są ambitne i często wymagają poświęcenia.

  Niektóre elementy tego domu strachu potrafią bardzo zaskoczyć. Mniej doświadczone ekipy mogą w środku utknąć na dłużej. Trochę im zazdrościmy :) Dzięki temu mają szanse dłużej wchłaniać ten wspaniały klimat.

 • Dom strachu Asylum

  Asylum
  Asylum
  Katowice

  Dziewiczy rejs

  04.12.2016 | data wizyty: 1 0

  To był nasz pierwszy dom strachu w życiu. A to stwierdzenie mówi samo za siebie - gdyby nam się nie podobało, to nie byłoby scareme i naszych pozostałych wizyt ;)

  Nie wiedzieliśmy zupełnie czego się spodziewać - wchodziliśmy z lekkim niepokojem. Wyszliśmy natomiast z uśmiechem od ucha do ucha (a kto nas zna, ten wie - to się nie zdarza często!). Jako fani ostrego kina gore mieliśmy dziką satysfakcję z wrażeń, które czekały na nas w środku.

  Werdykt: TAK!

 • Dom strachu Horror House 2

  Horror House 2
  Horror House
  Warszawa

  Rollercoster wrażeń

  04.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Horror House tym scenariuszem poprzeczkę ustawił bardzo wysoko. Nie ograniczyli się do gwałtownych ruchów czy dźwięków - zamiast tego delikatnie pociągają za nerwy w najgłębszych obszarach podświadomości.

  Wizytę możemy określić jako huśtawkę między creepy klimatem, a psychodelią. Gra psychologiczna, jaką aktorzy odegrali z naszą grupą zaczynała się jeszcze zanim byliśmy jej świadomi, a z każdym krokiem czuliśmy się pogrążeni w odmętach własnej wyobraźni.

  Nie zdradzimy szczegółów - nie możemy. Ale nie bez powodu to miejsce polecamy wszystkim!

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM