O domach strachu Lista scenariuszy
Zarejestruj się Zaloguj się
Dom strachu Horror House 2

Horror House 2

Warszawa | Horror House

4.7/5 | 2. miejsce w Warszawie | 17. miejsce w Polsce

 • 2-7 osób
 • 25 minut

Podejmij wyzwanie, poczuj strach jaki ogarnia bohaterów filmów grozy i odwiedź opuszczony szpital psychiatryczny. Zdecyduj się, po której stronie jesteś, czy dasz porwać się w otchłań szaleństwa czy pozostaniesz przy zdrowych zmysłach. Wydostań się nim dopadną Cię obłąkani pacjenci!

Horror House to pierwsze interaktywne muzeum strachu w Warszawie. Sprawdź czy jesteś w stanie przejść przez wszystkie pokoje i nie krzyknąć hasła STOP!

Facebook: https://www.facebook.com/horrorhouse2/?fref=ts/

Instagram: https://www.instagram.com/horrorhousewarszawa/

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=UM7HImtaBD8

 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
Adres

Horror House

ul. Nowy Świat 52
Warszawa
Piwnica wejście od podwórka od ulicy Głaczyńskiego

Strona WWW +48797725292
Godziny otwarcia

12-20

Poznaj 7 opinii o tym scenariuszu

4.7/5

2. miejsce w Warszawie
17. miejsce w Polsce

Obsługa 4.7/5

Klimat 5.0/5

1

0

1

5

0

Wystaw swoją opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

 • ScareMe

  ScareMe

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Opinia Scareme.pl

  Rollercoster wrażeń

  04.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Horror House tym scenariuszem poprzeczkę ustawił bardzo wysoko. Nie ograniczyli się do gwałtownych ruchów czy dźwięków - zamiast tego delikatnie pociągają za nerwy w najgłębszych obszarach podświadomości.

  Wizytę możemy określić jako huśtawkę między creepy klimatem, a psychodelią. Gra psychologiczna, jaką aktorzy odegrali z naszą grupą zaczynała się jeszcze zanim byliśmy jej świadomi, a z każdym krokiem czuliśmy się pogrążeni w odmętach własnej wyobraźni.

  Nie zdradzimy szczegółów - nie możemy. Ale nie bez powodu to miejsce polecamy wszystkim!

 • Magdalena

  Magdalena Z.

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Dobra zabawa!

  19.11.2017 | data wizyty: 20.07.2017 0 0

  Fajny klimat, dobra zabawa. Warto wybrac sie z kims kto jest strachliwy. Ubaw pierwsza klasa! Super pomysl.

 • Damian

  Damian M.

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Zastanówcie się dobrze

  03.05.2017 | data wizyty: 0 0

  Mój pierwszy ! Było przestrasznie ;) wspaniali aktorzy, fajna fabuła, fajne rozwiązania budzące strach. Koniecznie polecam. Było tak strasznie ze nie wiem czy bym poszedł drugi raz.

 • Paulina

  Paulina P.

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Zacnie!

  30.04.2017 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy grupką pierwszy raz na tego typu zabawie! Dla strachliwych - chwila grozy. Dla mnie osobiście - zabawnie. Uśmiałam się ja, podobnie jak w pewnym momencie obsługa! Wystrój super! Minus - za krótko!

 • Katarzyna

  Katarzyna A.

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Niezapomniany wieczór panieński

  26.02.2017 | data wizyty: 28.04.2016 0 0

  Super zabawa dla kogos o mocnych nerwach. Klimat panujacy w horror house sprawia wrażenie jakby bylo sie w prawdziwym opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Mimo świadomosci iż to tylko zabawa można się nieźle przestraszyć. Zabawe zaczełyśmy w 6 osób niestety do konca dotarłyśmy w 4.
  Jeżeli chcesz spróbować ale nie jesteś pewny czy dasz rade to pamietaj że w kazdym momencie można zrezygnować.
  Horror house to niesamowite przeżycie.

 • Dominika

  Dominika S.

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Strach się bać

  16.02.2017 | data wizyty: 28.01.2017 0 0

  Horror House 2 odwiedziliśmy wraz z piątką znajomych. Jeden niestety już na wstępie musiał zrezygnować z powodu złego samopoczucia. Reszta z nas dzielnie doszła (albo raczej dobiegła) do końca. Pokój zdecydowanie spełnił swoją rolę. Baliśmy się niemiłosiernie. Przerażający klimat sprawił, że naprawdę nietrudno było odejść od zdrowych zmysłów. Realistyczna scenografia i bardzo przekonywujący "pacjenci" pozwolili poczuć się nam jak w prawdziwym horrorze. Nie obyło się bez prób rozproszenia aktorów, ale ci nawet na moment nie wychodzili ze swoich ról. Okazali się za to bardzo pomocni przy szukaniu kluczyków za co jesteśmy im wdzięczni. Najciekawszą i chyba nie do końca zaplanowaną częścią był moment naszego wyjścia na korytarz. Jeden z aktorów podążył za nami i stanął sobie przy recepcji. Inny z kolei uraczył nas coverem piosenki "Mam te moc", oczywiście w klimacie grozy. Krótko mówiąc strachu i frajdy było co nie miara, polecam.

 • Paty

  Paty

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Nasz pierwszy dom strachu.

  25.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017 0 0

  To był nasz pierwszy dom strachu. I ciężko było nam rozkminić o co tam chodzi.
  Poszłyśmy z koleżanką we dwie. Na miejscu dopiero okazało się, że przez dom strachu będziemy przechodzić z trzema dziewczynami, które niestety popsuły nam całą zabawę. Dziewczyny miały po 16-lat (miały zgodę od rodziców) piszczały jak małe dziewczynki, strasznie pchały się do przodu, ale jednak pierwsze iść nie chciały. Wyszłyśmy z koleżanką całkowicie pokopane i z brudnymi butami...

  Pani, która nas przywitała w domu strachu była strasznie niemiła. I teraz nie wiem czy była taka specjalnie, by wprowadzić już klimat, mówiła szybko, dużo...
  Zaczęliśmy zabawę, dom zrobiony bardzo pomysłowo, jednak jeden z aktorów nie przemyślał pewnego uderzenia w płytki, które się pokruszyły i odstrzeliły z dość dużą siłą w moją twarz.
  Uznałam, że spokojnie, nic się nie stało, a zawsze może się coś wydarzyć, jednak gdy już wyszłyśmy z domu strachu, zrobiłyśmy zdjęcie pamiątkowe i ubierałyśmy się do wyjścia to aktorzy z kolei zaczęli rzucać niemiłe teksty.

  Żeby jednak nie mieć złego zdania o Domach strachu, i żeby nie pisać tej opinii przez pryzmat jednego domu strachu poszłyśmy jeszcze do innego.

Inne scenariusze w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM